Route 98F - a Once
Trip # 62_40175-1
10:00 AM
- ROBLES 6058
- AVENIDA LAS FLORES 1710
- AVENIDA LAS FLORES 1401-1499
- GUAMINÍ 6301-6399
- LINCOLN 1201-1299
- OROÑO NICASIO 6301-6399
- OROÑO NICASIO 6235
- AVENIDA LAS FLORES 1202
10:05 AM
10:11 AM
10:15 AM
- SALVADOR SOREDA 4601-4649
- SALVADOR SOREDA 4401-4499
- COLONIA 4302
- SALVADOR SOREDA 4151-4199
- SALVADOR SOREDA 4001-4099
- COLONIA 3924
- COLONIA 3651-3699
10:20 AM
10:25 AM
- AVENIDA BARTOLOMÉ MITRE 2507
- AVENIDA BARTOLOMÉ MITRE 2401-2449
- AVENIDA BARTOLOMÉ MITRE 2101-2199
- AVENIDA BARTOLOMÉ MITRE 1701-1799
10:30 AM
10:37 AM
10:40 AM
10:45 AM
10:50 AM
10:56 AM
11:00 AM