Route 263RRoj - a Est. BURZACO
Trip # 127_44931-1
12:24 AM
12:25 AM
12:30 AM
12:35 AM
- ANDRADE 600-692
- ANDRADE 400-498
- ANDRADE 300-348
- ANDRADE 202-248
- ANDRADE 102-136
- RECONQUISTA 400-498
- RECONQUISTA 302
12:40 AM
- LEBENSOHN 1-46
- AVENIDA HIPÓLITO YRIGOYEN 109-149
- AVENIDA HIPÓLITO YRIGOYEN 339
- AVENIDA HIPÓLITO YRIGOYEN 381
12:45 AM
12:50 AM
- AVENIDA VICENTE LÓPEZ 1559
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 479
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 645-699
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 799-899
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 1073
12:55 AM
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 1199-1299
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 1485
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 1599-1699
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 1799-1899
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 2097
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 2199-2299
01:00 AM
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 2483
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 2663-2699
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 2847-2889
- AVENIDA 12 DE OCTUBRE 3057
- AVENIDA CALCHAQUÍ 1900-1998
01:06 AM
01:10 AM
01:15 AM
- AVENIDA SAN MARTÍN 775
- AVENIDA SAN MARTÍN 899-999
- AVENIDA SAN MARTÍN 1399-1499
- AVENIDA SAN MARTÍN 1607-1699
- AVENIDA SAN MARTÍN 1799
- AVENIDA SAN MARTÍN 1829-1899
01:20 AM
- AVENIDA SAN MARTÍN 1975
- AVENIDA SAN MARTÍN 2065
- AVENIDA SAN MARTÍN 2195
- AVENIDA SAN MARTÍN 2279
- AVENIDA SAN MARTÍN 2375
- AVENIDA SAN MARTÍN 2475
- AVENIDA SAN MARTÍN 2587
01:26 AM
- AVENIDA TENIENTE GENERAL DONATO ÁLVAREZ 1091
- AVENIDA TENIENTE GENERAL DONATO ÁLVAREZ 1095
- AVENIDA FERROCARRIL PROVINCIAL 3786-3798
- AVENIDA FERROCARRIL PROVINCIAL 4100-4198
01:30 AM
- PADRE MARIO LOURHIA 2699-2799
- AVENIDA FERROCARRIL PROVINCIAL 4400-4498
- M. A. PASCUAL 2789
- AVENIDA JUAN DOMINGO PERÓN 5099-5199
- AVENIDA JUAN DOMINGO PERÓN 5299-5399
01:35 AM
01:40 AM
01:47 AM
01:51 AM
01:55 AM
02:00 AM
- 2 DE ABRIL 2358-2398
- 2 DE ABRIL 2100-2148
- 2 DE ABRIL 2000-2098
- 2 DE ABRIL 1800-1872
- 2 DE ABRIL 1700-1798
02:05 AM
02:12 AM